Evlilik Terapisti İle Çiftler Sorunlarından Kurtuluyor

Evlilik terapisi, çiftlerin ilişki sorunlarını çözmelerine ve daha sağlıklı bir ilişkiye sahip olmalarına yardımcı olabilecek bir dizi teknik ve yöntem içerir. Çiftlerin çatışmaları daha yapıcı bir şekilde ele almalarına ve daha güçlü bir ilişki inşa etmelerine yardımcı olur. Çiftlerin sorunlarının kökenini belirler. Çiftlerin sorunları daha etkili bir şekilde çözmelerine yardımcı olur. Çiftlerle aile terapisi, daha ekonomiktir. Bugüne kadar ki meslek hayatında 15.000’den fazla danışmanlık tecrübesi bulunan Halil Özgen hocamız Türkiye’de evlilik okulunu kurmuştur.

Evlilik terapisi, ilişkinizin ömrünü uzatmak ve yeniden inşası için bir fırsattır. 

Evlilik terapisi, çiftlerin ilişkileriyle ilgili daha mutlu ve tatmin olmalarına yardımcı olabilir. Sorunların kaynağını anlamadan, çözümler kalıcı olmaz. Psikolojik yardım, ilişkinizi daha sağlıklı ve daha mutlu hale getirebilir. Bu sorunla başa çıkmanıza yardımcı olabilecek bir uzmana başvurmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Evlilikte Ne Zaman Terapiste Gitmek Gereklidir?

Evlilik, iki kişinin birbirlerini koşulsuz sevmesi ve saygı duymasıdır. İlişkilerde problemler çözülmelidir. Evlilik terapisti, çiftlerin birbirlerini daha iyi anlamasına ve birbirlerine karşı daha anlayışlı olmalarına yardımcı olabilir. Yanlış evlilik terapisti, çiftin sorunlarını daha da kötüleştirebilir.

Evlilik terapisi, çiftlerin boşanmayı önlemesine yardımcı olabilir. Birlikteliğinizi kurtarmak için yardım istemek, cesaret ister, ancak aynı zamanda ödüllendiricidir. Ayrıca evlenmeyi planlayan nişanlı çiftler evlilik öncesi danışmanlık ile birbirlerini daha derinden anlayabilirler ve evlenmeden önce var olan farklılıklarını giderebilirler.

Evlilik terapisti, çiftlere iletişim, çatışma çözme ve sağlıklı ilişkiler kurma konusunda yardımcı olabilir.  Erteleme, sorunları daha da zorlaştırır. Bazen çiftler boşanma kararı almış olabilir. Gaziantep evlilik terapisti seansları, çiftlere boşanma sürecinde iletişim kurma, çatışma çözme ve duygularını yönetme konularında yardımcı olabilir. Seanslar, çiftlerin evliliklerinin sona ermesi sırasında gelecekte daha sağlıklı ilişkiler kurabilmeleri için onlara araçlar ve beceriler kazandırır. Boşanma sürecinde ebeveynler çocuklarıyla birlikte vakit geçirdikleri ve onlara destek olduklarında, çocuklar bu süreci daha iyi yönetebilirler. Boşanma süreci danışmanlığı, çiftlerin boşanma sonrasında da çocuklarla olumlu bir ilişki sürdürmelerine yardımcı olur.

Gazaintep’te Evlilik Terapistine Gidenleri Yorumları

Halil Özgen
HALİL ÖZGEN HAKKINDAKİ YORUMLAR

HALİL ÖZGEN HAKKINDAKİ YORUMLARI OKU

Gaziantep’te evlilik terapisi arayışında olan çiftler, sorunlarını çözmek için alanında uzman bir evlilik terapisti ile çalışmayı hedeflemelidir. Adana ve Gaziantep’te uzun yıllardır aktif olarak çalışan ve 15.000 den fazla danışmanlık tecrübesi olan Halil Özgen hocamız, evlilik sorunlarını çözmek için size yol göstermektedir. Hocamızın evlilik terapisi konusundaki uzmanlığını ve başarısını değerlendirmek için sitemizdeki yorumlara TIKLAYINIZ.

Evlilikte yaşadığınız sorunlar için Mersin ve Adana’da yüz yüze veya online terapi almak istiyorsanız, Halil Özgen hoca ve uzman psikolog ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Gaziantep Evlilik Terapisti Fiyatları Nedir?

Her aile danışmanlığı seansı için ne kadar ücret alındığı konusu ilk sorulan sorular arasındadır. Gaziantep evlilik terapisti fiyatları oldukça fazla değişiklik göstermekle birlikte rakamlar en düşük 750 TL ile en yüksek 2000 TL arasındadır. Ortalama seans süremiz 60 dakika olup seans ücretimiz Gaziantep’te en uygun aile terapisi seans ücreti olarak 900 TL belirlenmiştir. Online psikolog seans ücretleri daha düşük olduğundan 600 TL olarak belirlenmiştir.

Sorunların boyutu, seans aralığını etkiler. İlk 4 seansta çiftin yaşadığı sorunun birbirlerini rahatsız edici yönlerini ortadan kaldıran çalışmalar yapılır. Çiftlerin yaşadığı sorunların kalıcı olarak çözülmesi için, 4. seanstan itibaren aylık seanslar halinde destekleyici danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Evlilik terapisi, çiftlerin birlikte çalışma isteklerine bağlı olarak şekillenir. Sorunlarınızın çözümü için ne kadar süreye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin, biz de buna göre bir süre belirleyelim.

Gaziantep’te evlilik terapisi desteğine başvurmak, çiftler için genellikle zor bir adımdır. Sorunlu bir evliliğiniz varsa, yardım istemek, ilişkinizi kurtarmanıza yardımcı olabilir. Sorunlarınızı görmezden gelirseniz, zamanla daha da karmaşık hale gelebilirler. Evliliğinizi kurtarmak için yardım almak, gururunuzdan daha önemlidir.

Gaziantep Evlilik Terapisti Tavsiye Eder misiniz?

Gaziantep’te evlilik terapisi konusunda deneyimli bir terapist arıyorsanız, sevdiklerinizden, arkadaşlarınızdan veya doktorlarınızdan öneri isteyebilirsiniz. Bir çift terapisi kararı almadan önce mutlaka uzmanın deneyimini öğrenin. Hocamız, evlilik danışmanlığı konusundaki deneyimi sayesinde evlilik sorunları yaşayan çiftlere yardımcı olmak için gerekli bilgi ve becerilere sahiptir. Psikolog asistanları, seans dışında da bilgi vermek için hazırdır.

Gaziantep’teki evlilik terapisi seansları, ilişkinizdeki sorunları çözmenize ve daha mutlu bir birliktelik yaşamanıza yardımcı olabilir. Tartışmalarınızın kökenlerini araştırırsanız birbirinizi daha iyi hissedeceksiniz..
Problemlerin kaynağını birlikte araştırarak, çözüm yollarını birlikte bulmalıyız.

halil-ozgen01
HALİL ÖZGEN KİMDİR?

Gaziantep En İyi Evlilik Terapisti Nasıl Bulunur?

Gaziantep’te iyi evlilik terapisti düşünüyorsanız akılda tutulması gerekenler şunlardır. Sorunlarınızı danışmanla konuşma bazen zor olabilir. Çoğu zaman çiftler seanslarda birbirlerine bağırabilir, şiddetli tartışabilir veya tam tersine sessiz ve suskun kalabilirler. Aslına bakarsanız her ikisi de kötü değil. Terapistiniz aranızdaki sorunların giderilmesi için mevcut öfke durumunuzla nasıl başa çıkabileceğinizi öğretecektir.

Eşiniz evlilik terapisi seanslarını kabul etmez ve reddederse seanslara tek olarak katılabilirsiniz. İlişkinizi onarmak isterseniz size bireysel olarak yardım edecek ve nasıl davranmanız gerektiği hususlarında tavsiyelerde bulunacağız. Evlilik terapisi seansları sırasında öğrendiklerinizi uygulamaya geçirmek için sizlere ev ödevleri vereceğiz. Çiftlerden birinin ruh sağlığı açısından başka sorunları varsa, bu sorunların çözümü içinde psikiyatri desteği almasını tavsiye edeceğiz.

Sizler de evlilikteki sorunlarınızın en hızlı şekilde çözülmesi isterseniz Halil Özgen hoca ve uzman psikolog ekibi ile çalışmanızı tavsiye ederiz. bunun için sitedeki iletişim bilgilerini kullanarak psikolog asistanlara erişebilir ve aile danışmanlığı seansları hakkında bizlerden anında bilgi alabilirsiniz.

Online Evlilik Terapisi

Online Evlilik terapisi, Gaziantep’te olmasanız bile eşinizle veya çocuğunuzla yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilir Online evlilik terapisi ücretleri 600 TL olup ekranın altındaki telefon veya whatsapp butonları, hocamız ile görüşmek ve detaylı bilgi almak için size yardımcı olacaktır. Asistanımız, hocamız ile ailenizde yaşadığınız sorun hakkında görüşme fırsatı sunacaktır.

Sorunlarınızı birer fırsata dönüştürün. Bunun için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Kısacası sende HAK ETTİĞİN HUZURU BULMAK için destek almayı sakın unutma.

Sizi Arayalım

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


    error: Content is protected !!