Halil Özgen ve Psikolog Ekibi

Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Tecrübe ve Deneyim

Devamını oku

Güvenilirlik ve Gizlilik

Devamını oku

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Devamını oku

Danışan Memnuniyeti

Devamını oku

Hakkımızda

2016 yılından bu yana T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın izniyle hizmet veren Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezi’nde çalışan Halil Özgen, aile danışmanı unvanıyla görev yapmaktadır. Aynı zamanda psikoloji bilimi alanında geniş bir deneyime sahip olan Halil Özgen, uzmanlık konusunda öne çıkmaktadır. Halil Özgen hocamız liderliğindeki psikolog ekibi, bireyden aileye uzanan öykülerin sağlıklı bir şekilde geliştirilmesine odaklanarak, hizmetlerini sadece Adana’da değil aynı zamanda Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep gibi şehirlerde de sunmaktadır.

Merkezimiz, anne, baba, çocuk, ergen ve evli çiftler gibi farklı danışan profillerine hizmet vermektedir. Halil Özgen hocamızın yönlendirdiği psikolog ekibimiz, geniş bir yelpazede profesyonel destek sağlamaktadır. Çeşitli psikolojik zorlukların çözümünde destek sunan kliniğimiz, genç, dinamik ve alanında uzmanlaşmış bir ekiple faaliyet göstermektedir. Bizim için “Sizin hassasiyetleriniz, bizim hassasiyetimizdir.” ilkesi önemlidir.

Tüm yaş gruplarına özel ve çeşitli tekniklerle yaklaşan destek sistemimiz, danışanların iyileşme yolculuğunu yakından takip eden ve gizlilik ilkesini en üst düzeyde koruyan bir yaklaşımı benimsemektedir. Merkezimiz, aile ve evlilik danışmanlığı, çocuk ve ergen sorunları, depresyon, obsesif-kompulsif bozukluk, travma sonrası stres, panik bozukluğu, sosyal fobi, bipolar bozukluk, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, anksiyete, bağımlılıklar ve cinsel sorunlar gibi farklı alanlarda deneyimli uzmanlarla hizmet sunmaktadır. Merkezimiz, çift ve aile terapisi ile birlikte çocuk ve ergen sorunları alanında da bilinen ve tercih edilen bir aile danışmanlık merkezidir. Ayrıca, vajinismus sorununun etkili çözümünde büyük bir uzmanlık sergilemiş olan Halil Özgen, aile ve çift terapisi alanında Türkiye genelinde tanınmış ve saygı duyulan bir isim olarak öne çıkmaktadır. Bu alandaki yetkinliğiyle çiftlerin sağlıklı ilişkilerine katkı sağlamaktadır.

“Sağlıklı toplumlar, sağlıklı ailelerden oluşur; bu sağlıklı aileler ise ruh sağlığı yerinde bireylerin bir araya gelmesiyle şekillenir” ilkesi doğrultusunda, öncelikle bireylerin ardından tüm toplumun sağlığını geliştirmeye yönelik çabalayan bir ekiple psikolojik destek alanında fark yaratan isimlerden biri olan Halil Özgen hocamız, “Evli kadınlarda duygusal zeka ve evlilik uyumu ilişkisi” konulu teziyle 7. Örgütsel Davranış Kongresi’nde yer almış ve aynı zamanda evlilik ile duygusal zeka üzerine yazdığı makaleler prestijli bilimsel dergilerde yer almıştır. Bu nedenle uzmanlığı ve deneyimi ile tanınmış ve saygı görmüş bir psikoloji bilim insanıdır.Halil Özgen, 15.000’den fazla aileye danışmanlık sağlamış ve çeşitli psikolojik sorunlarda destek sunmuş deneyimli bir uzmandır. Bununla birlikte, uluslararası bir üniversitede öğretim üyeliği görevini sürdürmektedir.

Sizi Arayalım

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


    error: Content is protected !!