Gaziantep Çocuk Pedagoji

Çocuk ve Ergen Psikolojisi
Favicon

Her çocuğun ruhunda, keşfedilmeyi bekleyen bir evren yatar. Onları dinleyin, anlayın ve rehberlik edin; mucizeleri birlikte keşfedelim. (Halil ÖZGEN)

Favicon

Çocuklara köklerin derinliğini ve kanatların genişliğini verin; böylece nereden geldiklerini bilir ve nereye uçacaklarını güvenle seçebilirler. (Halil ÖZGEN)

Favicon

Pedagojik sorunlar, gizli hazineye açılan kapılardır. Her zorluk, çocuğun yeteneklerini keşfetme ve geliştirme fırsatı sunar; onlara sevgiyle yaklaşın. (Halil ÖZGEN)

Favicon

Ergenlik, fırtınalı bir denizdir. Gençlerin dümeninde sabır ile rehberlik edin; böylece güvenli limanlara ulaşmalarına yardımcı olursunuz. (Halil ÖZGEN)

Gaziantep Çocuk Psikolog Ekibimiz

EN İYİ PEDAGOG VE AİLE DANIŞMANI EKİBİMİZE GÖZ ATIN

Gaziantep'te +14.000'den fazla Çocuk ve Ergen Danışmanlık Tecrübesi

Gaziantep Çocuk Psikolog ekibimiz ile çocukların yaşadıkları pedagojik sıkıntıların çözümü noktasında uzun yıllardır danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Psikolog
Psikolog

Çocukların Mutluluğunu Sakın Ertelemeyin

Bizler aile içi iletişimleri harekete geçirerek huzurlu ve mutlu çocuklar oluşturmayı hedefledik. Çocukları, sosyal çevreyle (okul ve arkadaş) uyumuna, iletişimine dair yaşadığı problemlerin çözümlerinde olumlu yönde destekledik. Çocuk pedagojisi, çocukların fiziksel, bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklemek için eğitim, öğretim ve danışmanlık hizmetlerini içeren bir alandır. Gaziantep Pedagog ekibimiz ile birlikte sizlere yardımcı olmaktayız.
Halil Özgen Kimdir

Anne ve babaların
hakkımızda neler söylediğini görün

Yorumları okumak ekranı için sola kaydırın

Halil Özgen Gaziantep’te tecrübeli çocuk pedagog ekibiyle pedagojik sorunlarınıza özel danışmanlık yapmaktadır.

Gaziantep’te çocuk psikolojik danışmanlık konularında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki formu doldurun. Kısa süre içinde size geri dönüş yapacaktır.  Pedagoglar, Psikologlar ve Psikolojik Danışmanlar

  Gaziantep Çocuk Psikolojik Danışmanlık Merkezlerimiz

  Gaziantep Çocuk Danışmanlık

  Çocukların sosyal, duygusal ve zihinsel alanda yaşadığı problemlerin çocuğun bireysel gelişim sürecine göre kendi yaş özellikleri göz önüne alınarak değerlendirilmesi ve yaşanan problemlerin çözümlenmesini amaçlayan bir danışmanlık hizmetidir.

  Gaziantep Ergen Danışmanlığı

  Ergenlik dönemindeki bireylerin karşı karşıya kalabileceği sosyal, duygusal ve zihinsel alandaki problemlerin çözümlenmesini amaçlayan bir danışmanlık hizmetidir.

  Gaziantep Pedagojik Danışmanlık

  Çocukların ve gençlerin öğrenme becerilerini geliştirmelerine, akademik başarılarını artırmalarına, sosyal ilişkilerini güçlendirmelerine ve sağlıklı bir şekilde büyümelerine yardımcı olur.

  Bir Profesyonel Bul

  Psikoloji ve terapi dünyasından
  en son haberleri görüntüleyin

  Misyonumuz herkes için sağlık ve esenliğe teşvik etmektir

  Gaziantep Pedagog desteği herhangi bir bozukluk için işe yarar mı?

  Şizofreni, paranoya ve bipolar bozukluk gibi önemli psikolojik sorunların tedavisinde Gaziantep’te pedagog desteği tavsiye etmeyiz. Ancak, psikolojik danışmanlık, bireyin stres, öfke, özgüven kaybı ve kaygı gibi sorunlarını çözmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca evlilik problemleri, çocuk ve ergen konuları gibi aile danışmanlığı konularında pedagog veya çocuk psikolog gereklidir. Bu gibi durumlarda da pedagojik danışmanlık sizlere tam etkili bir çözüm sunar.

  Gaziantep’te Seanslar ne sıklıkla yapılıyor?

  Çocuk pedagojik sorunların ciddi olduğu durumlarda, ilk aşamada 15 günde bir seans düzenleriz. Genellikle semptomların düzelmesiyle birlikte seans aralığı aylık olarak düzenlenecektir. Tamamen iyileşme sağlandığında, kalıcı sonuçlar elde etmek için seanslar 2 ay aralıklarla gerçekleştirilecektir.

  Bir seans ile bir sonraki arasında ne olur?

  Pedagog, birinci seansın sonunda bireyleri gelecek seansa kadar geliştirmeleri gereken davranışları düzenlemeye yönelik ödevlendirir. Çocukların ilerlemesi, bir sonraki seans esnasında bu ödevlerin izlenmesiyle gözleriz.

  Tüm süreç ne kadar sürer?

  Çocuk pedagoji danışmanlığı süreçleri sorunun kendisine bağlı olarak değişmektedir. Ancak ortalama 4-6 seans çalışmaların etkili sonuçlar verdiğini söyleyebiliriz. Ancak tecrübeli hocalarla birlikte 2-4 seans içinde süreçler olumlu hale dönebilmekte ve etkili sonuçlar alınabilmektedir.

  Seansların maliyeti nedir?

  Danışmanlık süreleri, pedagojik sorunların şiddetine, terapinin hedeflerine ve çevresel koşullara bağlı olarak oldukça çeşitlilik gösterir. Ayrıca, psikolojik danışmanlık seans ücretleri ortalama olarak 600 TL ile 2500 TL arasında değişen fiyatlarla sunulmaktadır. Seanslarımız için merkezimizde 600 TL psikolog seans ücretleri belirlenmektedir.

  Seansları karşılayamazsam ne yapmalıyım?

  Hocanızla bir görüşme düzenleyerek psikolojik danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte seans aralıklarını hocamızla belirleyip mali durumunuzu olumsuz etkilemekten kaçınabilirsiniz.

  Bugün bir danışmanlık randevusu alın!

  Gaziantep Çocuk Psikolojik Danışmanlık hizmetleri, bireysel psikoterapi, aile ve evlilik danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı gruplarını içerir.

  Sizi Arayalım

  Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


   error: Content is protected !!